«Крок до євроінтеграції»

Добрий день!

В наш час глобальних змін в учнів і їх батьків виникає багато питань. Як цього року вступити у вищий навчальний заклад? Як успішно здати ЗНО? Як подолати страх, невпевненість і щасливо стати студентом?

Є хороша пропозиція!

Можна без ЗНО стати студентом європейського університету і навчатись в Україні.

У 2012 році у співпраці з польськими навчальними закладами у Волинському інституті економіки та менеджменту  була створена Українсько-польська програма підготовки бакалаврів “Крок до євроінтеграції”.

За вісім років ми отримали великий досвід у реалізації цієї міжнародної програми.
Випущено з європейськими дипломами більше 400 добре підготовлених фахівців, які працевлаштовані і більша частина з них продовжили навчання в магістратурі.
Унікальність Програми полягає в тому, що вона дає можливість українській молоді отримати вищу освіту бакалавра за навчальними планами та стандартами польського навчального закладу, але – не виїжджаючи за кордон, а навчаючись в Україні.
22 травня о 16.00 в он-лайн форматі на платформі Zoom відбудеться зустріч керівників, викладачів і студентів Українсько-польської програми «Крок до євроінтеграції» з майбутніми вступниками 2020 року. Взяти участь можна зі свого телефону, не шукаючи складної апаратури для зв’язку.

На зустрічі обговоримо особливості і  перспективи навчання для молоді, покажемо як відбувається навчальний процес, дамо відповіді на всі питання.

Для тих, хто прийме рішення і подасть документи на навчання гарантовано приз.

Пропонується два призи!

Зареєструватись на зустріч можна за цим посиланням.

Після реєстрації повідомимо деталі як ефективно долучитись до зустрічі.

https://m.me/viem888?ref=w10151761