Рятувальники проводять профорієнтаційну роботу серед старшокласників

Яку професію обрати, ким стати у майбутньому? Про це замислюється кожен випускник загальноосвітнього закладу, оскільки безтурботне життя закінчується і треба зробити правильний вибір. З метою ознайомлення з професією рятувальника і проведення профорієнтаційної роботи до херсонської загальноосвітньої школи №32 10 листопада завітали представники Служби порятунку Херсонської області.

Спершу учасникам зустрічі розповіли про основні напрямки діяльності оперативно-рятувальної служби, стан справ в області з надзвичайними подіями, травмуванням і загибеллю людей тощо. Більш детально зупинилися на тому, якими людськими якостями треба володіти, щоб щиро, не байдуже допомагати людям, рятувати їх життя і майно. А ще закликали телефонувати за номером «101», якщо хтось з присутніх стане свідком надзвичайної події чи ситуації, або опиниться біля людини, яка потребує реальної допомоги.

«Професія рятувальник – складна і приносить велику користь людству»,- такими словами розпочала свій виступ Олена Карп’як, провідний фахівець відділу персоналу Головного управління ДСНС області. – Для того, щоб зрозуміти в яких умовах доводиться працювати, зокрема, вогнеборцям старшокласникам показали відеофільм про будні Служби порятунку.

Далі на екрані кадри про будні херсонського гарнізону змінили слайди про навчальні заклади, в яких готують фахівців за спеціальностями «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Кібербезпека» і «Транспортні технології». На бажаючих чекають у Національному університеті цивільного захисту України у м.Харків, Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗУ та Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Але спершу, не зволікаючи, необхідно звернутися до підрозділу ГУДСНС у районі чи місті Херсонської області. На претендента стати курсантом вузу цивільного захисту готується особова справа, а для збору необхідних довідок, матеріалів потрібен час.

Рятувальники проводять профорієнтаційну роботу по всій області. І є сподівання, що після зустрічей з представниками мужньої професії старшокласники краще розумітимуть на скільки важлива їх професія і виявлятимуть бажання поповнювати лави вогнеборців.

Для довідок звертайтеся за телефоном у м.Херсоні: 49-05-66 або приходьте на вул.Молодіжну, 6.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

dscn4696

dscn4710

dscn4714

dscn4716

dscn4726

Темы для WP. Примеры на php и сниппеты.