Інформація для батьків

Шановні батьки!

Незабаром літо. Постає питання, чим влітку  займатимуться наші діти?

Школа, як завжди, пропонує розглянути декілька варіантів можливого відпочинку для Ваших дітей, а саме:

Відпочинок у пришкільному таборі «Сонечко» з 27.05.2019 по 13.06.2019

(за більш детальною інформацією звертатися до класних керівників, або до директора табору Леуської Ганни Леонідівни за тел.0954201115)

У  міських таборах «Сонечко», «Юнга», «Альтаїр» – 51,20 грн. на день (вартість харчування на 14 днів – 716,80 грн.). Для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,  – харчування за рахунок бюджету в межах лімітних призначень.

У загонах активного відпочинку дітей «Скіф» (Центр позашкільної роботи), «Дельфін» (міський міжшкільний навчально-виробничий комбінат) з цілодобовим (14 днів по 102,40 грн./добу) перебуванням дітей (вартість харчування на 14 днів – 1433,60 грн.), діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, харчуються за рахунок бюджетних коштів у межах лімітних призначень на відпочинок;

В оздоровчому таборі ім. І.Голубця (м. Скадовськ Херсонської обл.) з цілодобовим перебуванням дітей – вартість 1-го дитино-дня – 156,75 грн. (у т. ч. харчування  – 102,40 грн).  Діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, харчуються за рахунок бюджетних коштів у межах лімітних призначень на відпочинок.

На базі пансіонату «Енергія» з цілодобовим перебуванням дітей з батьками (14 днів). Вартість харчування дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки – 102,40 грн. на добу (вартість харчування на 14 днів 1433,60 грн.) Вартість харчування за рахунок коштів спеціального фонду бюджету (батьків) – 102,40 грн. на добу.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.