Виховний урок на тему «Права дитини»

До 70-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини та  з нагоди Всеукраїнського тижня права «12» грудня 2018 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, за участю заступника начальника Херсонського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Сергія Третьякова та головного спеціаліста відділу Лілії Ремінної, з учнями 4-Б класу загальноосвітньої середньої школи №32 м. Херсона проведено виховний урок на тему: «Права дитини».

На уроці, що мав елементи гри, було висвітлено основні поняття прав та обов’язків дітей, формування толерантного середовища у школі. У навчальному закладі розповсюджено інформаційні плакати та буклети з метою підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх захисту.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Обсуждение закрыто.