«Шкільна бібліотека 2020»

Завідуюча шкільної бібліотеки ЗОШ №32 Баженова О.С. взяла участь у всеукраїнському конкурсі «Шкільна бібліотека 2020». Написавши конкурсну роботу у номінації « Бібліотека – територія читання». 30 вересня 2020 року у Всесвітній день бібліотек отримала подяку лауреата І(міського)етапу всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020» за творчий підхід до організації бібліотечної роботи, розкриття змісту і функцій шкільної бібліотеки.

«Ігри патріотів Херсонщини»

Бібліотекарі ЗОШ №32 Баженова О.С. та Медведєва Т.П. взяли участь в щорічному  обласному інтелектуальному  турнірі «Ігри патріотів Херсонщини», у якому брали участь учні 4-9 х класів. В зв’язку з карантинними умовами перший етап турніру пройшов у вересні місяці у новому форматі. До другого районного етапу потрапили три учасника різних категорій.

Канзеба Єлизавета учениця 4-в класу

Кравченко Євеліна учениця 7- б класу

Коваль Вікторія учениця 8- в класу

В районому етапі здобула перемогу та отримала диплом ІІ ступеня учениця 4-в класу Канзеба Єлизавета