Предметний стенд з математики «Граніт науки математика – вектор успіху» був оновлений. З‘явилися нові рубрики з цікавою інформацією.

18.09 відбувся тренінг для учнів 9-х класів “Ми менеджери свого часу”. Учні 9-а класу взяли участь, де із задоволенням навчалися розподіляти з користю власний час, стати справжніми менеджерами часу.

15 листопада 2019 року учні Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 прийняли участь в десятій щорічній міській конференції “за сторінками підручника математики”. В конференції взяли участь учениця 5-г класу Курачова Яна з темою “Степінь натурального числа з натуральним показником”, виступ підготувала разом з вчителем математики Чиріною Анастасією Олександрівною, учениця 6-б класу Кравченко Евеліна з темою “Історія виникнення чисел” – керівник проекту, вчитель математики Стрілець Наталя Василівна та учень 6-г класу Кльова Костянтин з проектом “Цікаві факти про число нуль”, вчитель Єрмолаєва Ганна Романівна. По закінченню конференції учні отримали сертифікати і залишилися задоволені.

11.11.19 в школі першого ступеня стартував проект «Добрик» учасниками якого стали учні 3-4 класів. Ціль проекту робити ще більше добрих справ. Підведення підсумків 20.12.19

ВІТАЄМО!!!!

Зразковий ансамбль танцю “Перлина Скіфії” прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі “Я майбутнє Херсонщини” і отримав два 1 місця. ВІТАЄМО!!!!

08.11.19 учні 11-А класу ходили на екскурсію до ХНТУ. Для наших учнів кафедра хімічних технологій, експертизи та безпеки харчової продукції провела 2 майстер класи: 1. експрес методи визначення фальсифікації молока і 2. професія парфюмер. Учні повернулися до школи задоволеними.

07 листопада учні 10-А та 11-Б класу відвідали День відкритих дверей Херсонського державного технічного університету. На школярів чекав благодійний ярмарок «Вкраїна калинова», були представлені різноманітні виставки та презентації кафедр університету. Приємним завершенням візиту до ХНТУ став святковий концерт, на якому учні мали змогу насолодитися талантом української молоді.