Архив для Апрель 9, 2019

Учні 10 Б класу 6 квітня були присутні на «Дні відкритих дверей» у Херсонському національному технічному університеті. Вони побували на святковому концерті, ознайомилися з особливостями вступу до університету, побачили різноманітні виставки факультетів, музей історії ХНТУ та стали учасниками цікавих майстер-класів.

Учні команди #ZWSХерсон вирішили долучитися до всесвітнього челенджу #trashtag , під час якого потрібно знайти засмічену ділянку, сфотографуватися на її фоні, потім прибрати і сфотографуватися ще раз. Діти обрали для прибирання природну балку на Склотарі, у якій місцеві жителі влаштовують стихійні сміттєзвалища. Прибирання пройшло успішно, адже команді вдалося долучити до нього студентів- екологів з ХДУ, партнерів з МАА м. Херсона, власних батьків.