Архив для Апрель, 2019

25.05.2019 пройшов міський етап всеукраїнських щорічних змагань із повітряних зміїв та повітроплавання. Змагання відбулися на полі мікрорайону Таврійський.

На цих змаганнях наша школа була гідно представлена у командному та особистому заліках. Шкільну команду склали учні 7-В класу  Грабенко Назар та Гаврилов Олександр. В особистому заліку виступали учень 8-В класу Сороковський Максим та учень 7-В класу Проскурін Віталій .

Тренером  та технічним радником команди є вчитель Кільницький Володимир Павлович.

Пізнання навколишнього світу починається з творчості…

У рамках Тижня школи І ступеня 22 квітня до учнів 2, 4 класів завітав гість – голова Херсонського обласного відділення Національної спілки письменників України, викладач Херсонського державного університету, поет і громадський діяч Василь Загороднюк. У ході зустрічі зі школярами пан Василь презентував свою нову дитячу книгу-розмальовку, декламував вірші, відповів на численні запитання малечі.

Найважливіший результат невимушеного спілкування – збагачення словникового запасу учнів, розширення їх кругозору.

ПЛАН РОБОТИ НА ТИЖДЕНЬ 22.04-26.04.19

ПЛАН РОБОТИ НА ТИЖДЕНЬ 15.04-19.04.19

Учні 10 Б класу 6 квітня були присутні на «Дні відкритих дверей» у Херсонському національному технічному університеті. Вони побували на святковому концерті, ознайомилися з особливостями вступу до університету, побачили різноманітні виставки факультетів, музей історії ХНТУ та стали учасниками цікавих майстер-класів.

Учні команди #ZWSХерсон вирішили долучитися до всесвітнього челенджу #trashtag , під час якого потрібно знайти засмічену ділянку, сфотографуватися на її фоні, потім прибрати і сфотографуватися ще раз. Діти обрали для прибирання природну балку на Склотарі, у якій місцеві жителі влаштовують стихійні сміттєзвалища. Прибирання пройшло успішно, адже команді вдалося долучити до нього студентів- екологів з ХДУ, партнерів з МАА м. Херсона, власних батьків.

ПЛАН РОБОТИ НА ТИЖДЕНЬ 08.04-12.04.19