Архив для Март, 2019

ПОДАРУЙ ДЕРЕВУ ЖИТТЯ!

Учні школи 32, ,на весняних канікулах прийняли учвсть у флешмобі “ПОДАРУЙ ДЕРЕВУ ЖИТТЯ!”, започаткованого Головою Об’єднання організацій-роботодавців Херсонщини
Олександром Олійником.

Окрилені танцем

27.03.19 відбувся ІX міський відкритий конкурс “Окрилені танцем”, два І місця, три ІІ місця, одне ІІІ місце. МОЛОДЦІ!!!

Спартакіада з волейболу

26 березня команда вчителів школи брала участь у міській Спартакіаді з волейболу. Перемігши школу №8, у безкомпромісній боротьбі команда поступилася школі №4.

Проте, головне – участь і здоровий спосіб життя, адже у здоровому тілі здоровий і дух!

ПЛАН РОБОТИ НА ТИЖДЕНЬ 25.03-29.03.19

22 березня у школі проведено День Ролету. Учні мали змогу у невимушеній атмосфері висловити свої враження про школу, вчителів. Також можна було висловити і побажання щодо освітнього процесу, режиму школи, позакласної роботи тощо. Серед багатьох позитивних моментів заходу один – найпозитивніший : двосторонній зв’язок завжди корисний.

6-В клас майже у повному складі взяв участь у щорічному фестивалі казок. Ми ще раз довели, що для вивчення англійської мови головне – мати бажання.

«Урок справедливості»

Учні 3-А класу із класним керівником Астрамовичем Станіславом Казиміровичем радо привітали представників Херсонського окружного адміністративного суду: суддю – спікера – Морську Галину Михайлівну та помічника голови суду – Сичову Наталію Вікторівну.

Юним слухачам було продемонстровано мультфільм «Кінь проти Хом’яка» та запропоновано вирішити спір і справедливо розсудити звірів.

«Справедливці» 3-А класу, активно обговорювали та наводили свої аргументи на захист героїв мультфільму Коня чи Хом’яка. В результаті дебатів, майже одноголосно було вирішено спір на користь Хом’яків.

Також Галина Михайлівна продемонструвала учням символи судової влади – суддівську мантію та нагрудний знак, розповіла про професію судді.