ПОДАРУЙ ДЕРЕВУ ЖИТТЯ!

Учні школи 32, ,на весняних канікулах прийняли учвсть у флешмобі “ПОДАРУЙ ДЕРЕВУ ЖИТТЯ!”, започаткованого Головою Об’єднання організацій-роботодавців Херсонщини
Олександром Олійником.

Спартакіада з волейболу

26 березня команда вчителів школи брала участь у міській Спартакіаді з волейболу. Перемігши школу №8, у безкомпромісній боротьбі команда поступилася школі №4.

Проте, головне – участь і здоровий спосіб життя, адже у здоровому тілі здоровий і дух!

22 березня у школі проведено День Ролету. Учні мали змогу у невимушеній атмосфері висловити свої враження про школу, вчителів. Також можна було висловити і побажання щодо освітнього процесу, режиму школи, позакласної роботи тощо. Серед багатьох позитивних моментів заходу один – найпозитивніший : двосторонній зв’язок завжди корисний.

6-В клас майже у повному складі взяв участь у щорічному фестивалі казок. Ми ще раз довели, що для вивчення англійської мови головне – мати бажання.