Архив для Декабрь, 2018

Вітаємо!

Новорічні подарунки отримали учасники ансамблю танцю “Перлина Скіфії” 🌲🌲🌲🌲🌲 на концерті “Танцювальна заметіль” який проходив у ХДУ 16.12.

ПЛАН РОБОТИ НА ТИЖДЕНЬ 17-22.12.18

Скачать (DOCX, 25KB)

До 70-ї річниці прийняття Загальної декларації прав людини та  з нагоди Всеукраїнського тижня права «12» грудня 2018 року працівниками Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, за участю заступника начальника Херсонського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Сергія Третьякова та головного спеціаліста відділу Лілії Ремінної, з учнями 4-Б класу загальноосвітньої середньої школи №32 м. Херсона проведено виховний урок на тему: «Права дитини».

На уроці, що мав елементи гри, було висвітлено основні поняття прав та обов’язків дітей, формування толерантного середовища у школі. У навчальному закладі розповсюджено інформаційні плакати та буклети з метою підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх захисту.

Вітаємо з перемогою!

Героям – Слава!

06 грудня 2018 року у внутрішньому дворику Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32, де, зазвичай, відбуваються масові шкільні заходи, відкрито меморіальну дошку Воїну Світла, колишньому учневі школи Куликову Веніаміну Сергійовичу.

На відкритті були присутні: заступник голови Дніпровської районної у м. Херсоні ради Ярощук С.М.,головний спеціаліст управління освіти Херсонської міської ради Мальчикова Л.М., т.в.о.заступника комісара з морально- психологічного забезпечення обласного воєнкомату майор Бурін Ю.А.,депутат районної ради Баркаренко О.Г., представник громадської організації «Єдина родина Херсонщини» Старчеус О.К., родина та друзі загиблого.

Куликов Веніамін служив у зоні проведення антитерористичної операції санінструктором 21 батальйону «Сармат» і загинув смертю хоробрих у січні 2017 року в с. Донське Донецької області.

Нагороджений медаллю «Захисник Вітчизни».

Куликов В.С. – приклад справжнього Патріота України для всіх нас.

Світла пам’ять Герою…