20.02. 2020 учні 9-В класу відвідали профорієнтаційний захід “Крок у професійне майбутнє”, який відбувся в Херсонському політехнічному коледжі. Учнів ознайомили зі спеціальностями, можливостями працевлаштування. Цікавою була екскурсія закладом, адже школярі побачили не тільки аудиторії, а й навчально-виробничі майстерні коледжу. Безсумнівно, такі заходи є корисними для майбутніх абітурієнтів, адже важливо відчути своє покликання й не помилитися у виборі професії.

Про реалізацію освітнього проекту «Школа успіху»

Шановні колеги!
Міністерство освіти і науки інформує, що благодійна організація «Благодійний фонд «Фонд Кличко» у 2020 році реалізує освітній проект «Школа успіху».
Основна мета проекту – навчитись працювати в команді, розробляти власні проекти, презентувати та реалізовувати соціально важливі ініціативи. Під час участі у проекті учасники відвідають офіси успішних українських компаній, пройдуть тренінги від відомих менторів, фахівців в різних сфер діяльності.
До участі у проекті запрошуються підлітки 14-15 років, які бажають дізнатись про функціонування бізнесу, соціальних та комерційних проектів, зробити свідомий вибір майбутньої професії.
Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Участь у проекті безкоштовна.
Детальна інформація у розділі «Проекти» на сайті організаторів: https://www.klitschkofoundation.org/.
Контактна особа:єфименко Ігор, тел. 0667802058.
Просимо поширити інформацію про проект «Школа успіху» серед старшокласників закладів загальної середньої та позашкільної освіти, лідерів учнівського самоврядування.

Команда №0226
Херсонської загальноосвітної школи І -ІІІ ст. №32 отримала подарунки за зайняте І місце у Херсонській області серед учасників Хештег-Марафону #SpeakUpUkraine. Щиро дякуємо всім учасникам команди, а також людям, які нам допомагали і підтримували! Та окремі слова подяки висловлюємо організаторам конкурсу, за нові знання, емоції та гарно проведений час. 

18.02, учнi 9-А класу вiдвiдали лiцей харчовоi промисловостi. Ознайомилися з професiями та iх напрямами. Учням була цiкава лабораторiя, де проводять дослiди iз найпопулярнiшими продуктами харчування.