#ZWSKherson

Вітаємо всіх ekosvídomih зі святом: 5 червня – Всесвітній день захисту навколишнього середовища! Бажаю всім чистого і щасливого майбутнього! А для цього згадайте речі, які кожен повинен застосовувати у своєму житті: почати сортувати, мінімізувати відходи, віддавати речі друге життя і т.д. І нагадає про це і допоможе отримати навички, які вам потрібні такі відео. Приєднуйтеся до перегляду уроку до Дня охорони навколишнього середовища. Випускник проекту і тренер Zero Waste School 2020 Ольга Демченко поділиться тим, що кожен може зробити для нашого середовища.

Благодійність не обмежує карантин

Громадська платформа Юрія Рожкова “Добро переможе” продовжує активно працювати! Сьогодні важливу допомогу отримали кілька освітніх і навчальних закладів.
Зокрема, Херсонська середня школа № 32. тут, у співпраці з Фондом Голландія-Україна і Благодійним фондом Мангу Юрій Рожков приніс мультимедійний проектор і інтерактивну дошку. Директор школи Володимир Педченко зазначив: “Ми вже почали монтувати навчальний люкс в кабінеті хімії. Також тут у нас є молоді вчені з Малої академії наук. Це сучасне обладнання допоможе нам зробити освітній процес ще більш якісним. Спасибі благодійності за сьогоднішні і попередні подарунки!”

До слова, тільки в цьому році в 32 школі 5 МАНівців-переможців: 3 на міському етапі і 2 на обласному, з хімії та екології. У червні школа № 32 двічі прийме учасників ЗНО. Для того, щоб безпечно пройшли, Юрій Рожков подбав про наявність захисних масок.

“Засоби захисту багаторазового використання зшиті ліцеїстами з міст Олешки та Херсону, – розповіла Маргарита Степанова, представник департаменту АПР, – за сприяння нашого департаменту і регіонального управління освітою. Студенти – молодці, якісно шили маски з бацзи. Юрій Рожков, лідер публічної платформи “Добро переможе” приніс партію антисептичних засобів. Співпрацюємо разом на благо спільноти!”